Правила партнерської програми

1. Кого ми приймаємо в Партнери

1.1. У Програмі партнерства інтернет-сайту «MOREMO» можуть брати участь тільки резиденти України.

1.2. Інтернет-сайт «MOREMO»приймає замовлення, постачання яких здійснюється виключно по території України, окрім тимчасово окупованих територій. 

1.3. У Програмі партнерства інтернет-сайту «MOREMO» не можуть брати участь інтернет-ресурси, які містять інформацію порнографічного характеру; пропагують насильство; расову, статеву, релігійнута інші форми нерівності; діяльність, заборонену законодавством України; порушують законодавство про права інтелектуальної діяльності.

1.4. У Програмі партнерства інтернет-сайту «MOREMO» можуть брати участь власники сайтів будь-якого характеру, власники і учасники блогів, форумів, акаунтів в Живому Журналі та ін., зміст яких не суперечить законодавству України (насильство, порнографію, дискримінацію за расою, статтю , релігії, національності, або віком, нелегальну діяльність), що пройшли процедуру реєстрації.

1.5. Партнер може бути виключений з Партнерської програми, якщо в ході його роботи його сайт перестав відповідати вимогам, зазначеним в цих Правилах, якщо до сайту Партнера протягом тривалого часу не має доступу або адреса, запропонованa партнером для зв'язку, не функціонує. При виключення партнера з Партнерської програми його партнерський аккаунт видаляється.

1.6. Партнер може бути відновлений в Програмі партнерства, якщо приведе свій сайт (ресурсу відповідність до вимог Партнерської програми інтернет-сайту «MOREMO».

2. Як стати нашим партнером

2.1. Щоб стати учасником Партнерської програми інтернет-сайту «MOREMO» необхідно пройти процедуру реєстрації, погодившись з даними Правилами. Потім необхідно заповнити свої Особисті дані.

2.2. Реєстрація в Партнерскій програмі підтверджує надання згоди з даними Правилами.

3. Права і обов'язки Партнера

3.1. Розмістити на інтернет-ресурсі Партнера гіперпосилання, банери або пошукові форми (як у комбінації, так і окремо), для представлення товарів інтернет-сайту «MOREMO».

3.2. Партнер зобов'язується не використовувати Партнерські посилання за допомогою: popup-вікон, exit-console, 404 сторінки, несанкціонованих розсилок (СПАМ) і інших видів електронної реклами, які не потребують прямої участі відвідувача.

3.3. Партнер зобов'язується вжити заходів для залучення клієнтів і надати їм можливість оформляти замовлення на товари за допомогою інтернет-сайту «MOREMO».

3.4. Партнер може використовувати будь-які матеріали інтернет-сайту «MOREMO» (товари, інформація про акції, новини, конкурси) з обов'язковим посиланням на сторінку, яка містить відповідну інформацію.

3.5. Партнер в рамках партнерської програми зобов'язується розміщувати на своєму сайті тільки актуальні товарні пропозиції, в разі використання XML-файлів проводити оновлення товарних пропозицій не рідше, ніж два рази на тиждень.

4. Права і обов'язки інтернет-сайту «MOREMO»

4.1. Інтернет-сайту «MOREMO» зобов'язується виконувати замовлення Клієнтів, залучених Партнером таким самим чином, як і замовлення інших Клієнтів.

4.2. Інтернет-сайт «MOREMO» зобов'язується забезпечувати процедуру оформлення замовлення, прийом оплати замовлення, виконання замовлення, підтримку інших процедур.

4.3. Інтернет-сайт «MOREMO» зобов'язується забезпечити контроль за виконанням замовлень Клієнтів, залучених Партнером інтернет-сайту «MOREMO», і нарахуванням належної Партнеру винагороди.

4.4. Виплачувати Партнеру винагороду в порядку і розмірах, передбачених Пунктами «Партнерська винагорода» і «Виплати» даних Правил.

4.5. Інтернет-сайт «MOREMO» має право відмовити учаснику при реєстрації без пояснення причин.

5. Розміщення рекламних матеріалів

5.1. В якості рекламних матеріалів Партнеру надаються:

5.1.1. текстові посилання

5.1.2. фото матеріали

5.1.3. відео матеріали

5.2. Партнерські посилання можуть бути двох видів:

5.2.1. Прямі посилання на товари інтернет-сайту «MOREMO»

5.2.2. Загальні посилання на інші сторінки сайту «MOREMO»

5.3. заборонені:

5.3.1. Клоакинг

5.3.2. Дорвей-трафік

5.3.3. Adult-трафік

5.3.4. Pop-up вікна

5.3.5. СПАМ

5.4. Посилання на Google-дискз фото та відео матеріалами надається на emailпісля завершення реєстрації.

6. Партнерська винагорода

6.1. Партнерська винагорода нараховується Партнеру у відсотках від вартості зробленого і сплаченого Клієнтом замовлення.

6.2. Якщо Клієнт «прийшов» на інтернет-сайт «MOREMO» з Партнерського сайту за посиланням, яка не містить партнерського ідентифікатора, і зробив покупку, партнерська винагорода не фіксується і не нараховується.

6.3. У разі, якщо залучений Партнером Клієнт, є постійним покупцем інтернет-сайту «MOREMO», Партнерська винагорода розраховується за вирахуванням знижки Клієнта, тобто з кінцевої вартості замовлення.

6.4. Партнерська винагорода нараховується за замовлення, зроблені клієнтом в рамках сесії після переходу з сайту Партнера. Сесія триває до одного з наступних подій, що закривають сесію:

• закриття всіх вікон Інтернет - браузера;

• закінчення 24 годин з моменту останнього взаємодії Клієнта з сайтом «MOREMO» в будь-якому з вікон Інтернет - браузера;

• перезавантаження веб-сервера, на якому розміщений сайт «MOREMO».

6.5. Базовий розмір Партнерського винагороди становить 15 відсотків.

6.6. При досягненні протягом календарного місяця розміру залучених замовлень на суму 5000 гривень, розмір Партнерського винагороди становить 20 відсотків від усієї суми залучених Партнером замовлень, сплачених клієнтом протягом календарного місяця.

6.7. При досягненні протягом календарного місяця розміру залучених замовлень на суму 15000 гривень, розмір Партнерського винагороди становить 25 відсотків від усієї суми залучених Партнером замовлень і оплачених клієнтами протягом календарного місяця.

6.8. При досягненні протягом календарного місяця розміру залучених замовлень на суму 35000 гривень, розмір Партнерського винагороди становить 30 відсотків від усієї суми залучених Партнером замовлень і оплачених клієнтами протягом календарного місяця.

7. Виплати

7.1. Партнерська комісія в рамках партнерської програми нараховується Партнеру тільки за оплачені та доставлені Клієнту замовлення. Комісія нараховується і виплачується в українській гривні. Партнерська комісія не розраховується з вартості упаковки, доставки, пересилання, та інших додаткових нарахувань до вартості замовлення.

7.2. Партнерська комісія в рамках партнерської програми розраховується на підставі Партнерських звітів, наданих інтернет-сайтом «MOREMO», в перший робочий день кожного місяця.

7.3. Оплата за виконані послуги здійснюється один раз на місяць, протягом 5 днів після заявки Партнера спрямованої на електронну пошту, на підставі Партнерського звіту.

7.4. Виплати проводяться за допомогою перерахування комісії на Розрахунковий рахунок Партнера.

7.5. Мінімальний розмір виплат 100 гривень.

8. Персональна інформація

8.1. Ми не хочемо, щоб персональні дані Партнерів і Клієнтів були доступні третім особам. Тому в рамках Партнерської програми:

8.1.1. Ми збираємо і зберігаємо тільки персональні дані, які необхідні для виконання угод і договорів з Партнерами і Клієнтами

8.1.2. Ми використовуємо персональну інформацію тільки для таких цілей:

8.1.2.1 Ідентифікація Сторони

8.1.2.2.НаданняПартнеру доступу до розділу «Партнерська програма» на сайті www.moremo.com.ua

8.1.2.3. Зв'язок з Партнером

8.1.2.4. Поліпшення якості Партнерської програми

8.1.3. Ми не встановлюємо на сайт коди лічильників сторонніх систем за винятком кодів Google Analytics

8.2. Погоджуючись з правилами, Ви даєте згоду на отримання новинних розсилок партнерської програми. 

За всіма питаннями пишіть: affiliate@moremo.com.ua  

Для реєстрації перейдить за посиланям: moremo.com.ua/affiliate-login/